×

/Photo by Lars Baron/Bongarts/Getty Images/

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su na gostovanju u Diseldofru, gde su savladali Fortunu sa 3:0 u 25. kolu Bundeslige.
Ajntraht je zasluženo slavio na gostovanju, poprilično ubedljivo, ali ne toliko koliko je u pobedi tokom prvog dela sezone, kada je uz pet golova Luke Jovića došao do trijumfa od 7:1.

Iako su gosti bili bolji na poluvreme se otišlo bez golova, a znatno bolju igru ekipe iz Frankfurta videli smo u drugih 45 minuta.

Odmah na startu drugog poluvremena u listu strelaca se upisao Gonsalo Pasijensija, koji je u 48. minutu svom timu doneo prednost.

Fortuna je bila jako blizu izjednačenja, kada je u 62. minutu dosuđen penal. Sudija je rešio da proveri VAR i posle gledanja snimka promenio mišljenje na opšte zaprepašćenje stadiona u Diseldorfu.

Prilika do 82. minuta nije bilo puno, a tada Mijat Gaćinović nije uspeo da iskoristi dobru loptu Filipa Kostića.

Ipak, Ajntraht je uspeo da dođe do još dva gola – Sebastien Ale je zatresao mrežu domaćina u 91, a zatim i u 93. minutu, kada mu je asistirao Kostić.

Pored Kostića, koji je zabeležio pomenutu asistenciju, Gaćinović i Jović se nisu istakli. Jović je odigrao 72. minuta, a Mijat osam više.

Ajntraht je pobedom došao na korak, to jest tri boda od jednog od mesta koja vode u Ligu šampiona naredne sezone.

/B92/

SERVISNE INFORMACIJE
U jutarnjim i prijepodnevnim časovima sunčano uz malu do umjerenu oblačnost i suvo. U drugom dijelu naoblačenje i postepen pad temperature, najprije na sjeverozapadu gdje se očekuje kiša mjestimično. U večernjim časovima kiša u većini sjevernih, istočnih i centralnih predjela uz osjetno zahlađenje
Planirana isključenja električne energije u utorak, 26. 3. 2019:     Elektroenergetski objekat: TS Golo Brdo 2 Područje bez napajanja: Jedan NN izlaz Vrijeme prekida isporuke: 08:30-12:00   Elektroenergetski objekat: TS Bogdanovića 1 Područje bez napajanja: 1 NN izlaz: ul. Baje Stanišića Vrijeme prekida isporuke: 08:00-12:00   El
Informacija o vodosnabdijevanju – ponedeljak, 25. 3. 2019.  Zbog otklanjanja kvarova na vodovodnoj mreži, danas, u vremenu od 09:00 do 14:30 časova, vode neće biti u ulicama: Hercegovačka u Bijeljini, Bijeljinska u Janji i 1. maja u Dvorovima, uključujući i sve manje priključne, susjedne ulice. Na